Завантажити ще

Білий дім: Байден не планує у Польщі зустрічатися із Зеленським

Білий дім: Байден не планує у Польщі зустрічатися із Зеленським
Фото: REUTERS

Президент Сполучених Штатів Джо Байден, який наступного тижня приїде до Польщі, не планує зустрічатись із українським колегою Володимиром Зеленським. Про це заявив у ході брифінгу представник Ради національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі

– Зараз у поїздці не запланована зустріч із президентом Зеленським, – заявив Кірбі.

За його словами, під час візиту до Польщі Байден планує відвідати не лише Варшаву, але подробиць не розкрив. Як пише " Тhe-warsaw ", одним із ключових пунктів візиту американського лідера стане його виступ перед жителями Варшави в Аркадах Кубицького - у садах Королівського замку. Очікується, що Байден виголосить важливу промову на річницю повномасштабної війни в Україні.

Польські журналісти повідомляють, що у Варшаві вже готують майданчик для виступу президента США. Мешканців міста запрошують наживо почути його промову, але за попередньою реєстрацією.

Президент США Джо Байден приїде до Польщі із дводенним візитом 20 лютого. Там він планує провести зустріч із польським лідером Анджеєм Дудою. ЗМІ пишуть, що нібито Байден може також зустрітися у Польщі із Зеленським, але офіційно підтвердження цієї інформації не було.