23 вересня
Завантажити ще

Байдена визнали "придатним для виконання обов'язків" після обстеження лікарів

Байдена визнали
Фото: facebook.com/joebiden

Після лікарського огляду президента Штатів Джо Байдена визнали "придатним для виконання обов'язків". Про це свідчить висновок лікаря Білого дому Кевіна О'Коннора.

- Президент Байден залишається здоровим, енергійним, 80-річним чоловіком, який здатний успішно виконувати обов'язки президента, у тому числі головою виконавчої влади, главою держави і верховним головнокомандувачем, - пише у своєму висновку лікар.

Медики провели детальний медичний огляд президента, який включав консультації з фахівцями Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда. Медичні висновки були додатково обґрунтовані на основі обговорень із кількома професорами зі Школи медицини та медичних наук Університету Джорджа Вашингтона.

Тригодинна зустріч Байдена з лікарями Національного військово-медичного центру стала його другим комплексним обстеженням із моменту вступу на посаду у січні 2021 року. Обстеження ретельно проводили навіть тому, що Байден готується до очікуваної президентської кампанії на другий термін у 2024 році.