7 червня
Завантажити ще

Заступник голови ОП Андрій Смирнов прокоментував розслідування про брата

Заступник голови ОП Андрій Смирнов прокоментував розслідування про брата
Фото: facebook.com/andriysmyrnov

Заступник голови Офісу президента України Андрій Смирнов прокоментував розслідування журналіста “УП” стосовно майна свого брата. За словами Смирнова, його брат доросла людина, яка вміє жити та домовлятися.

- В мене є «проблема». Є брат. Доросла людина 35 років, зі своїм життям, своєю сім’єю, дитиною, своїми звичками і поглядом на речі. Людина, яка вміє сама жити і сама домовлятися. Без сторонньої допомоги… Михайло, я ніколи в житті не проходив навіть поруч з тим будинком, де брат купив квартиру. Я не користуюсь автівками, про які ви розповіли в сюжеті, і  вам це достеменно відомо, - написав Смирнов у своєму фейсбуці.

Заступник глави Офісу президента поставив під сумнів якість журналістського розслідування. За словами заступника Андрія Єрмака, сюжет анонсували “на анонімному телеграм-каналі «Джокер», який належить Корбану”. Смирнов зазначив, що анонс вже видалений, але збережений ним. Також він натякнув на користь від розслідування  ексспівробітнику Адміністрації президента Віктора Януковича Андрію Портнову. Крім цього, Смирнов звинуватив журналіста в тому, що він не показав відео телефонних розмов з ним та його братом повністю.

Вранці 15 лютого “УП” опублікувала розслідування під назвою "Big brother is" Офісу президента”. Журналист Михайло Ткач розповів, що брат заступника керівника Офісу президента Андрія Смирнова Ігор Смирнов у 2022 році придбав апартаменти в елітній новобудові у Львові, земельну ділянку в Карпатах, паркомісце у Києві, Volkswagen Multivan, BMW і мотоцикл.

Апартаменти, ділянка та паркомісце згідно офіційних документів були придбані зі знижкою у декілька разів. Квартира в 100 квадратів у Львові була придбана у шість разів менше ринкової ціни. Ігор Смирнов розповів по телефону, що займається перепродажем авто та взяв гроші у позику. За ціну на квартиру він “домовився”.