Завантажити ще

У ГУР розповіли про оточення Путіна, що співпрацює з Україною

У ГУР розповіли про оточення Путіна, що співпрацює з Україною
Фото: Sputnik/Sergey Guneev/Kremlin via REUTERS

У найвищих ешелонах Кремля знаходяться люди, які надають інформацію Україні. Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Черняк сказав грецькому виданню Iefimerida.

- На війні ми використовуємо усі засоби, які дозволяє нам закон. Ми знайшли механізми співпраці навіть із дуже близькими до Путіна людьми. Це люди поза всякою підозрою, відомі як прихильники «великої Росії», - заявив Черняк.

За словами представника ГУР, в оточенні президента Росії є чимало людей, які проти цієї війни. Проте, співпрацюють з Україною вони не через дружні почуття, а заради себе.

– Усі вони роблять це для своєї вигоди, бо це в їхніх інтересах. Хтось, щоб урятувати життя, хтось, бо втрачає гроші. Після вторгнення в Україну кілька людей почали дуже швидко втрачати гроші та вплив. Їм це не подобається, – сказав Андрій Черняк.

Він зазначив, що ці люди будуть здатні повалити Володимира Путіна або вчинити революційні дії лише, якщо російський лідер стане достатньо ослабленим та втратить владу.

Військове шпигунство Росії, у свою чергу, зосередилося на зусиллях з нейтралізації західної зброї, яка прямує до України, особливо під час її транзиту.

- Воно намагається знайти маршрути, якими рухається зброя, а потім саботувати транспорт, викликаючи дорожньо-транспортні пригоди, саботаж та іншими способами. Усередині та за межами України. Саме тому російські спецслужби влаштували «перегону» за вербуванням людей, які можуть бути причетні до передачі або щось про неї знати, - розповів Черняк.

11 лютого у Головному управлінні розвідки заявили, що Росія не має ресурсів для нового масштабного наступу на Україну.