23 вересня
Завантажити ще

Зеленський за підсумками "Рамштайну": підтверджено більше танків, ППО та артилерії

Зеленський за підсумками
Фото: President.gov.ua

На дев'ятій зустрічі у форматі "Рамштайн" країни підтвердили збільшення військової допомоги Україні. Наша країна отримає ще більше військової техніки та озброєння. Про це повідомив у своєму зверненні президент Володимир Зеленський.

- Є чергові сильні рішення для захисту нашої держави, зміцнення наших воїнів. Підтверджено партнерами більше ППО. Підтверджено більшу кількість танків. Підтверджено більшу кількість артилерії та снарядів. Підтверджено більше навчання наших військових, – сказав президент.

Як зазначив голова держави, значна частина домовленостей залишилася за "зачиненими дверима" засідання Контактної групи, але країни-партнери роблять усе можливе для перемоги України у війні з РФ.

- Звичайно, далеко не все про Рамштайн можна повідомляти публічно. Значну частину домовленостей та дискусій слід залишити за зачиненими дверима засідання Контактної групи. Але я можу сказати із упевненістю, що базові тенденції залишаються незмінними. Україна та партнери разом роблять все, щоб держава-терорист програла. І щоб це сталося швидше, - наголосив він.

Володимир Зеленський нагадав, що у Кремлі докладають усіх зусиль, щоб "вичавити з Росії весь можливий потенціал агресії". У зв'язку з цим світ має також прискорити процеси у прийнятті рішень та їх реалізації. Також голова держави висловив подяку американській стороні за лідерство у форматі "Рамштайн".