Завантажити ще

Данилов анонсував велику чистку у правоохоронних органах

Данилов анонсував велику чистку у правоохоронних органах
Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

Глава РНБО Олексій Данилов заявив, що незабаром відбудуться нові чистки в українських органах. Зокрема, це стосується працівників Служби безпеки України, податківців, митників та поліцейських. Про це Данилов сказав під час телемарафону.

Данилов згадав про рішення РНБО, які раніше анонсував президент України Володимир Зеленський, і додав, що незабаром пройдуть нові чистки в органах. Він нагадав, що також раніше у державних структурах відбулася серія гучних відставок, у тому числі були звільнення у лавах митниці та в Міністерстві оборони. Він запевнив, що на цьому ситуація не закінчиться.

- Щодо рішень РНБО, анонсованих президентом. Якщо хтось думає, що це була одноразова акція, пов'язана з митницею та іншими органами, то вони помиляються, – наголосив секретар РНБО.

За його словами, якщо хтось вважає, що він може брати хабарі та заважати роботі бізнесу, то їх буде відсторонено від виконання обов'язків. І це стосується всіх органів, які цим займалися – СБУ, податківці, митники, поліцейські та всі інші, наголосив Данилов.

Президент Володимир Зеленський заявив про значні результати СБУ, ДБР та Офісу генпрокурора у захисті України від працюючих на РФ та анонсував відповідні кроки РНБО. Він також зазначив, що у суботу вдень провів кілька відповідних нарад із представниками сектору оборони та правоохоронних органів.