Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський розповів про значні результати у захисті України від агентів РФ

Зеленський розповів про значні результати у захисті України від агентів РФ
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський заявив про значні результати СБУ, ДБР та Офісу генпрокурора у захисті України від працюючих на РФ та анонсував відповідні кроки РНБО. Про це глава держави розповів у вечірньому зверненні.

– Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань, Офіс Генерального прокурора мають значні результати у захисті нашої держави від тих, хто працював на державу-агресора. Будуть і відповідні кроки РНБО, які продовжуватимуть нашу лінію захисту держави, - зазначив він.

Зеленський повідомив, що в суботу вдень провів кілька нарад із представниками сектору оборони та правоохоронних органів. Основна тематика нарад – посилення державних інститутів України та захист інститутів від будь-яких спроб ззовні чи зсередини зменшити їхню дієздатність та ефективність. Це стосується різних напрямків: і кадрової політики, і взаємодії між державними інституціями, і чистоти того, як працюють державні структури, уточнив він. Зеленський запевнив, що держава продовжить модернізацію інститутів, процесів та процедур у них.

- Чистота в роботі державних структур має гарантуватися не лише тим, що залежить від самих людей, а й тим, який функціонал прозорості та підзвітності створено, - наголосив він.

Також 11 лютого Зеленський відвідав посольство Туреччини в Україні та вшанував пам'ять загиблих внаслідок руйнівного землетрусу. Він зробив запис у книзі скорботи та поклав квіти на території посольства.