27 березня
Завантажити ще

Зеленський в інтерв'ю Le Figaro: Макрон по-справжньому змінився

Зеленський в інтерв'ю Le Figaro: Макрон по-справжньому змінився
Фото: twitter.com/EmmanuelMacron

Еммануель Макрон змінився після того, як заявив, що Володимиру Путіну потрібно допомогти "зберегти обличчя". Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю Le Figaro, повідомила УП.

- Я думаю, він змінився. І що цього разу він змінився по-справжньому. Зрештою, саме він відкрив двері для постачання танків. Він також підтримав заявку України на вступ до ЄС. Я думаю, що це був справжній сигнал, – сказав президент України.

Зеленський вважає, що зараз між Україною, Францією та іншими міжнародними партнерами є справжня довіра.

Глава держави також висловився про росіян у Європі. Він здивований, що деякі з них підтримують Володимира Путіна в той час, як він робить з їхніми сім'ями те саме, що робив комуністичний режим у 1917 році. За його словами, всі думали, що ці росіяни стали європейцями, але це не так.

На думку Володимира Зеленського, навіть після повалення Путіна світ "більше не буде розмовляти з Росією в колишньому ключі". Заходу доведеться переглянути свою політику щодо РФ, навіть якщо до влади у Москві прийде інший лідер.

Довідка

Президент України Володимир Зеленський вдень у середу прилетів до Великобританії, а ввечері – до Франції. У Єлисейському палаці він зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Макрон також нагородив Зеленського орденом Почесного легіону – найвищою нагородою Франції. У четвер президент України буде у Брюсселі.