Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Голова фракції «Слуга народу» закликав депутатів від ОПЗЖ скласти мандати

Голова фракції «Слуга народу» закликав депутатів від ОПЗЖ скласти мандати
Фото: УНІАН

Голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія закликав депутатів від ОПЗЖ скласти мандати. Про це у вівторок, 7 лютого, він написав у своєму телеграм-каналі.

- Закликаю депутатів від ОПЗЖ зробити правильний для себе вибір і скласти мандати. Це стосується усіх: як ідеологічних прихильників, так і тих, хто скоріше жорстко помилилися з політичним вибором, - заявив парламентарій.

За словами Арахамії, тренд із розгрому проросійського руху в Україні незворотній. “Хто дружить зі здоровим глуздом – сам розуміє, що треба йти”. Нардеп додав, що “такий крок нічого не гарантує”, лише дає шанс “очистити залишки сумління і в майбутньому постати перед історією у не зовсім ганебному образі”.

У понеділок, 6 лютого, Давид Арахамія повідомив, що народний депутат Ігор Абрамович написав заяву про складання мандата. Він був обраний до парламенту за партійним списком ОПЗЖ, але вийшов зі складу фракції у перший день вторгнення Росії та створив депутатську групу «Відновлення України».

Тоді Арахамія висловив надію на те, що рішення Абрамовича стане прикладом для наслідування іншими депутатами від забороненої після початку війни ОПЗЖ.

6 лютого народні депутати позбавили мандата Ігоря Абрамовича.

29 січня стало відомо, що Наталія Королевська, її чоловік Юрій Солод, а також нардеп Олег Волошин написали заяви про складання мандатів. 13 січня Верховна Рада позбавила мандатів інших представників ОПЗЖ - Віктора Медведчука, Тараса Козака та Рената Кузьміна, яких перед цим позбавили українського громадянства. Після заборони ОПЗЖ у парламенті створили депутатську групи “Платформа за життя та мир”, яку очолив Юрій Бойко.