17 червня
Завантажити ще

Нардепи від забороненої ОПЗЖ Королевська, Солод та Волошин хочуть скласти мандати

Нардепи від забороненої ОПЗЖ Королевська, Солод та Волошин хочуть скласти мандати

Народний депутат від забороненої в Україні партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву на складання мандату. Про це повідомив у коментарі "Суспільне" колишній співголова партії та фракції Юрій Бойко.

Як пише видання, заяви на складання депутатських мандатів також написали народні депутати Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод, які також входили до колишньої фракції ОПЗЖ. Цю інформацію Бойко підтвердив, але інших подробиць не уточнив.

Про те, що Волошин складає мандат, заявив у своєму Телеграм-каналі і нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко.

- Олег Волошин із ОПЗЖ складає мандат. Нагадаю, ще із серпня у парламенті лежить мій проект Постанови про позбавлення депутатських мандатів ВСІХ депутатів від ОПЗЖ, – зазначив Гончаренко.

Діяльність політсили ОПЗЖ заборонена в Україні за рішенням РНБО, ухваленим на засіданні в березні. З початку вторгнення РФ більшість нардепів цієї політсили покинули нашу країну, у тому числі - Олег Волошин. Народний обранець перебуває під санкціями Великобританії, США, Канади та інших країн. Наталія Королевська та Юрій Солод також виїхали з України за кілька тижнів до повномасштабного наступу на Україну, але 22 лютого вони повернулися до Києва.