Завантажити ще

Марченко отримала підозру - платить Росії за охорону нерухомості в Ялті

Марченко отримала підозру - платить Росії за охорону нерухомості в Ялті
Фото: t.me/SBUkr

Оксані Марченко заочно повідомили про підозру. Служба безпеки встановила, що компанії Марченко з 2014 року платять Росгвардії та МВС Росії за охорону нерухомості в окупованому Криму, сума перевищила 50 млн гривень.

- Слідчі Служби безпеки повідомили Оксані Марченко та очільниці афілійованої фірми у Криму про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України), - йдеться на сайті СБУ.

У СБУ повідомили, що вирішується питання щодо повідомлення про підозру керівникам трьох київських компаній. За даними СБУ, дружина підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука є кінцевим бенефіціаром мережі київських компаній і підприємства в Ялті, які платять за охорону обʼєктів в окупованому Криму. Для цього Марченко зареєструвала в Ялті товариство зі статутним капіталом у понад 1 млрд російських рублів. Кримська фірма підписала охоронні угоди зі структурами Росгвардії та МВС. Крім того, компанії Марченко платять Росії податки і збори.

СБУ провела 11 обшуків на об’єктах нерухомості Оксани Марченко, в офісах її київських компаній та за адресами проживання їхніх топменеджерів.

13 сiчня Верховна Рада позбавила Віктора Медведчука мандата народного депутата. Він також позбавлений українського громадянства.

Новини по темі: СБУ Оксана Марченко