Завантажити ще

Данилов заявив, що Росія "благає" про переговори, оскільки не може захопити Україну

Данилов заявив, що Росія

Російська сторона вкотре підіймає питання щодо відновлення мирних переговорів з Україною, оскільки не може захопити українські території. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов в інтерв'ю "NV".

- Сьогодні Путін ставить завдання повного захоплення Луганської та Донецької областей, жодної таємниці у цьому немає. Більше того, вони намагаються зараз зрозуміти, що досягти тих цілей, які вони ставили собі за захопленням нашої країни, у них немає жодних можливостей. Тож сьогодні благають. Беруть цілий пул переговірників. Вони зараз ведуть величезну роботу з певними групами, щоб вони розпочали переговори. Вже і Бразилія, і кого тільки немає у посередництві, – заявив Данилов.

З його слів, українська сторона продовжує висувати Росії чотири умови для мирних переговорів, які раніше озвучував президент Володимир Зеленський.

- Чотири вимоги, які ми сьогодні висуваємо в Російській Федерації. Звільнити всі наші території, які на сьогодні тимчасово окуповані. Відповідальність через суд тих людей, які все це затіяли, які вбивають дітей, людей похилого віку, жінок, які до військової справи не мають жодного відношення. Гарантії безпеки нашої країни – обов'язково. І відповідальність – це четвертий фактор, – зазначив він.

Наприкінці січня президент Володимир Зеленський заявив, що російський лідер Володимир Путін веде велику війну, а переговори йому нецікаві. Сам український лідер також заявив, що його не цікавлять переговори з Путіним після того, як російські війська повномасштабно вторглися до нашої країни.