Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Президент: У прикордонних регіонах призначаємо керівників із військовим досвідом

Президент: У прикордонних регіонах призначаємо керівників із військовим досвідом
Фото: President.gov.ua

У ряді прикордонних регіонів України очікуються зміни. Там буде призначено нових керівників областей, які мають військовий досвід. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у традиційному зверненні.

- Посилюємо наші управлінські позиції. У низці регіонів – прикордонних та прифронтових – призначаємо керівників із військовим досвідом. Тих, хто може проявити себе найефективніше у захисті від загроз. Про кожне таке рішення інформуватиму, - сказав президент.

Як зазначив Зеленський, при призначеннях нових керівників влада планує "поєднувати отриманий венний досвід захисту України з конкретною управлінською роботою на посадах у місцевій та центральній владі". Інших подробиць голова держави не розкрив.

24 січня президент Володимир Зеленський підписав низку указів про звільнення та призначення чиновників. Згідно з документами, глава держави звільнив з посад глав Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Сумської обласних державних адміністрацій. Ще одним указом було знято з посади заступника голови ОП Кирила Тимошенко - на його місце Зеленський призначив звільненого голову Київської ОДА Олексія Кулебу.