Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

Мовчазне звільнення Рєзнікова: чому це дуже погано

Мовчазне звільнення Рєзнікова: чому це дуже погано
Фото: facebook.com/reznikovoleksii

348-й день повномасштабної війни. Звідусіль українці чують, що не сьогодні так завтра, а не завтра, так через тиждень-два росіяни знову масштабно посунуть в Україну. Нас лякають, що знову буде спроба "триколірних" взяти Київ...

За тиждень має відбутись дев’ятий «Рамштайн», на якому Україна планує почути, які країни і які літаки нам можуть дати (або не дати). Без літаків нам буде дуже важко планувати і здійснювати потужні контрнаступальні операції.

А що у нас в цей час? А у нас розкручується серіал зі  звільненням міністра оборони Олексія Рєзнікова! Голова пропрезидентської фракції Давид Арахамія скупо констатує в своєму телеграм-каналі, що звільняємо Рєзнікова, а на його місце плануємо назначити Кирила Буданова. 

Чому звільняємо Рєзнікова, з чим він не впорався? Чому призначаємо на місце саме Буданова – людину, яку останній рік позиціонували як успішного керівника ГУР? Навіщо такі «жертви»? Якщо він такий професійний і успішний розвідник, то нехай продовжує свій напрям роботи.

І як бути з пронатівською нормою закону, яка регламентує, що міністром оборони України може бути лише ЦИВІЛЬНА людина (Буданов – військовослужбовець. - Авт.)?

А якщо Рєзнікова звільняють на тлі останніх публічних корупційних скандалів в міністерстві і таким чином хочуть саме на нього перекласти політичну відповідальність, то чому його тоді хочуть перевести в інше, не менш важливе міністерство? Де логіка? Якщо не впорався на одній міністерській посаді, то має піти з державної системи, а не отримати нову високу посаду.

Відповіді на всі ці питання хотілось би почути, в першу чергу, від президента Володимира Зеленського, оскільки це його прямий конституційний обов’язок вносити кадрові пропозиції по очільникам Міноборони і МЗС, пояснювати виборцям логіку призначень.

А поки немає таких пояснень…

…наші вороги факт звільнення міністра оборони будуть активно використовувати в своїй цинічній пропаганді як потужний політичний сигнал. Не здивуюсь, якщо вже ввечері 6 лютого в ефірі «60 хвилин» російська пропагандистка Ольга Скабєєва буде розкручувати наратив про те, що звільнення міністра оборони України символізує, що не все так добре в українській армії, як це хоче видати керівництво держави.

…зароджуються деморалізаційні паростки в лавах ЗСУ. Спочатку оборонцям без жодних зрозумілих пояснень переглянули порядок грошових виплат, де-факто багатьом урізавши дохід, а потім ще й міністра зняли.

… суспільство відчуває себе ошуканим. Українці вчергове бачать підкилимну кадрову метушню і перестановку одних і тих же фігур на великій політичній шаховій дошці замість ухвалення прозорих кадрових рішень. І це в той час, коли на полі бою гинуть доблесні захисники України – люди, які кладуть своє життя за право жити у вільній, демократичній проєвропейській країні, а не під кремлівським ковпаком, де «цар» все вирішує і йому ні перед ким ні за що не потрібно звітувати.

Пане президенте, ми чекаємо відповідей! Поясність, чому у відставку йде міністр оборони? І які завдання ви ставите перед майбутнім очільником відомства?