Завантажити ще

Більше пʼяти країн хочуть створити додатки на основі «Дії»

Більше пʼяти країн хочуть створити додатки на основі «Дії»
Фото: t.me/zedigital

Щонайменше п’ять країн заявили про намір створення власних цифрових додатків на основі українського застосунку «Дія». Про це віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

- Це більше, ніж 5 країн. Ми ведемо комунікацію щодо впровадження «Дії» в цих країнах. Це кілька європейських країн і країни Азії, і країни Африки. По суті це такий певний елемент дипломатії стає для нас. І ми повинні розвивати, я вважаю, цей принцип «win-win», тобто допомагати іншим країнам розвиватися. І через «Дію» ми намагаємося його впроваджувати, - сказав Федоров.

Віцепрем’єр додав, що потенційно це немаленькі гроші, щоб залучати в український бюджет. Мова може йти про мільярди гривень щодо впровадження «Дії» за короткий період часу. Продається технологічний продукт, експертиза і консалтинг.

19 січня у Міністерстві цифрової трансформації оголосили, що у співпраці з урядом Естонії запустили для громадян цієї країни застосунок mRiik, створений на основі українського додатку «Дія». У травні 2022 року Михайло Федоров заявив, що Словаччина, Болгарія та Молдова хочуть впровадити подібний застосунок.