Завантажити ще

Кулеба про те, що Путін “пообіцяв не вбивати Зеленського”: Він досвідчений брехун

Кулеба про те, що Путін “пообіцяв не вбивати Зеленського”: Він досвідчений брехун
Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Дмитро Кулеба прокоментував слова експрем'єра Ізраїлю Нафталі Бенета про те, що Володимир Путін пообіцяв не вбивати Володимира Зеленського. Міністр закордонних справ України закликав політиків не обманювати себе.

- У минулому Путін обіцяв не окуповувати Крим, не порушувати Мінські домовленості, не вторгатися в Україну, але він усе це зробив. Не обманюйте себе: він досвідчений брехун. Кожен раз, коли він обіцяв нічого не робити, це було частиною його плану, - написав Кулеба у своєму твіттері вдень 5 лютого.

Колишній прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Бенет в інтерв'ю Weekend News 4 лютого заявив, що зустрічався з президентом Росії на початку березня 2022 року. Він розповів, що на прохання Володимира Зеленського намагався організувати переговори про припинення війни. За словами Бенета, президент України тоді "сидів у бункері". Володимир Путін нібито дав йому зобов'язання не вбивати Зеленського. Він передав це українському лідеру телефоном, щойно покинув Кремль. Володимир Зеленський перепитав, чи впевнений Бенет, а потім піднявся до свого кабінету і зняв відео, в якому сказав: "Я не боюся".

Наприкінці січня колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон розповів, що президент РФ Володимир Путін погрожував ракетним ударом напередодні вторгнення Росії до України.