3 червня
Завантажити ще

Україна відправила військових на навчання до Європи - бійці повернуться із системами ППО SAMP-T

Україна відправила військових на навчання до Європи - бійці повернуться із системами ППО SAMP-T

Українські захисники вирушили на навчання до європейських країн, звідки повернуться навесні із системами протиповітряної оборони "SAMP-T" від Франції та Італії. Про це повідомляє прес-служба Повітряних сил Збройних Сил України.

- Негайно ухвалив рішення про відрядження необхідної кількості підрозділів зенітних ракетних військ на навчання. І вони вже в дорозі, – повідомив командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

Також генерал подякував Італії та Франції за посилення протиповітряної оборони України. Країни передадуть нашій країні системи SAMP-T.

- Чекаємо на наших фахівців з нетерпінням, тому що навесні вони повернуться в Україну не з порожніми руками, а зі знаннями, вміннями та самими комплексами SAMP/T-Mamba, - наголосив він.

Напередодні стало відомо, що Франція та Італія погодили передачу Україні систем SAMP-T. Кількість озброєння невідома, але прибудуть системи до нашої країни навесні. Також країни домовилися закупити для ЗСУ 700 зенітних ракет для комплексу SAMP-T.