23 червня
Завантажити ще

Канада ввела санкції проти російських артистів: у списку - Басков, Алегрова та Газманов

Канада ввела санкції проти російських артистів: у списку - Басков, Алегрова та Газманов
Фото: facebook.com/nikolaibaskovfanclub

Влада Канади прийняла рішення про введення додаткових санкцій проти 38 громадян та 16 компаній Росії, причетних до поширення російської дезінформації та пропаганди. Про це повідомляє сайт Міністерства закордонних справ країни.

- Війна президента Володимира Путіна в Україні заснована на брехні та обмані. Російські операції з дезінформації залучили знаменитостей і так звані організації новин, щоб вони повторили тези Кремля і спробували виправдати звірства, що відбуваються по всій Україні. Це призвело до необґрунтованої підтримки російського режиму та продовження страждань мільйонів безневинних українців, - йдеться у заяві відомства.

Як зазначено у повідомленні, під обмеження потрапив російський співак Микола Басков, який відвідав російських військових на тимчасово окупованій території України та виступив на концерті у Москві на підтримку незаконної анексії українських територій. Також до списку санкцій увійшли російські артисти - Олег Газманов, Микола Басков, Поліна Гагарина, Михайло Боярський, Надія Бабкина, Ірина Аллегрова, Діма Білан.

З медіа під санкції Канади потрапила російська державна медіакомпанія МІА "Россия сегодня". У холдинг входять сайти "РИА.Новости", "ПРАЙМ", "ИноСМИ", "ТОК", "КОТ", "Украина.ру", Социальный навигатор та "Arctic.ru". Обмеження запроваджено і проти "United World International" та "Фонд борьбы с репрессиями, деятели дезинформации", які в канадському уряді пов'язують із засновником ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним. До "чорного списку" країни також потрапили російські журналісти Сергій Брильов, Тетяна Миткова та депутат Держдуми РФ Олександр Хінштейн.