30 березня
Завантажити ще

РНБО ввела нові санкції проти осіб, які працюють на агресію РФ

РНБО ввела нові санкції проти осіб, які працюють на агресію РФ
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський записав традиційне звернення до українців. У ньому він повідомив, що Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення про запровадження чергового пакету санкцій проти громадян, які працюють на російську агресію.

- Є чергові санкційні рішення Ради національної безпеки та оборони нашої держави щодо тих, хто працює на російську агресію. Відповідні укази про набуття чинності рішень РНБО вже підготовлені, - заявив Зеленський.

Також голова держави подякував українським силовикам та співробітникам спецслужб за чергові кроки "з відновлення справедливості".

- Окремо дякую працівникам СБУ, ДБР, Національній поліції та Офісу генерального прокурора за нові кроки щодо відновлення справедливості після дій тих, хто не зрозумів, що на державних посадах працювати потрібно лише на інтереси держави, - наголосив президент.

Напередодні РНБО ввела санкції. Тоді під обмеження України потрапили близько 200 громадян РФ, серед яких артисти, представники медіа та інші особи. Також було запроваджено санкції проти юридичних та фізичних осіб, які використовуються Росією для залізничних перевезень.