Завантажити ще

Президент взяв участь у Національному молитовному сніданку США

Президент взяв участь у Національному молитовному сніданку США
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський взяв участь у Національному молитовному сніданку у Вашингтоні разом із американським лідером Джо Байденом. Про це він повідомив у зверненні до українців.

- Це щорічна подія, що поєднує найпотужніших представників американської держави та суспільства. Був президент Байден, були сенатори та члени Палати представників, лідери релігійних громад та різних політичних громад. Закликав їх робити все, що можемо, і так, як ми маємо, у протистоянні російському злу, щоб силою своїх дій доповнити силу наших молитов, - сказав він.

У своєму виступі, опублікованому прес-службою ОП, Зеленський нагадав, що зараз мільйони українців просять вигнати російських окупантів із української території та відновити світ.

- Ми віримо в Бога. Ми не допускаємо зневіри. Завдяки хоробрості наших воїнів. Завдяки допомозі друзів волі у світі. Завдяки президенту Байдену та всім вам – лідерам та людям, які допомагають. І ми маємо шанс! "Шанс вигнати зло, що прийшло на нашу землю під російським прапором", - сказав президент.

Голова держави нагадав учасникам молитовного сніданку про те, що вже рік Україна та її партнери "стоять проти зла", а українські захисники перемагають ворога на полі бою.

- Чи це сталося лише завдяки зусиллям людей? Чи були наші молитви почуті? Нікому з нас не дано знати. І це один із найкращих стимулів Господа для людей. Один із найкращих стимулів — велична тиша, в якій людське серце звертається до Бога з молитвою. Коли вона дає можливість людині стати кращою. Коли він дає можливість діям людей римувати їхні надії з їхньою ж історією, - наголосив він.

Національний молитовний сніданок щорічно відбувається у Вашингтоні першого четверга лютого. Ця подія супроводжується зустрічами та семінарами, які відбуваються до та після сніданку – релігійним громадам надається можливість будувати продуктивні відносини з представниками політичних та ділових кіл. Цього року у заході взяли участь президент США Джо Байден, віце-президент США Камала Харріс, лідери Конгресу, представники штатів, американського суспільства та релігійних спільнот. Також серед учасників був король Йорданії Абдалла.