30 березня
Завантажити ще

Резніков запевнив, що Україна не битиме по РФ далекобійними ракетами

Українська сторона може дати гарантію, що наші військові не застосовуватимуть далекобійні ракети для ударів по території Росії. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков на спільному засіданні уряду з Європейською комісією, передає "Укрінформ".

- Якби у нас була можливість завдати удару на відстані 300 км, російська армія не змогла б забезпечувати оборону і була змушена програти. Україна готова надавати будь-які гарантії, що ваша зброя не буде залучена до атак на російську територію. Ми маємо достатньо цілей на тимчасово окупованій території України та готові координувати цілі з нашими партнерами, - заявив міністр.

Як зазначив голова Міноборони, для перемоги у війні Україні необхідно "захопити стратегічну ініціативу". У зв'язку з цим він закликав країни оперативно надати допомогу із встановленням протиракетної оборони та наголосив на необхідності отримання систем Patriot та SAMP/T за першої можливості разом з постачанням нових IRIS-T і NASAMS.

Також Резніков зазначив, що Києву необхідні танки та бронетехніка. За його словами, це дозволить створити броньований кулак для прориву російської оборони. Міністр наголосив і на необхідності нових поставок артилерії, снарядів та зброї, яка надасть можливість знищити засоби радіоелектронної боротьби та ППО Росії.