30 березня
Завантажити ще

Президент Австрії після Києва приїхав до Ужгорода

Президент Австрії після Києва приїхав до Ужгорода
Фото: facebook.com/odazakarpattya

Президент Австрії Александер Ван дер Беллен приїхав до Ужгорода. Про це вранці 2 лютого повідомила Закарпатська обласна державна адміністрація.

- Високопосадовця зустріли в. о. голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький та керівник Представництва МЗС України у м. Ужгороді Іван Лукачук, - йдеться у фейсбуці ОДА.

Александер Ван дер Беллен має намір відвідати медичний центр Товариства Червоного Хреста України. Також делегації обговорять перспективи міжрегіонального співробітництва Закарпаття з федеральними землями Бургенланд і Тіроль на владному та бізнесовому рівні.  

У складі делегації президента Австрії перебувають міністерка з питань захисту клімату, навколишнього середовища, енергетики, мобільності, інновацій та технологій Леоноре Гевесслер, міністр праці та економіки Mартін Кохер, посол Австрії в Україні Арад Бенкьо, генсек Австрійського Червоного Хреста Міхаель Опрізніг.

- Для мене було честю особисто подякувати за допомогу, яку Австрія надає Україні та українцям від початку повномасштабної війни, - написав на своїй сторінці перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

79-річний президент Австрії прибув до України 1 лютого. Свій візит він розпочав з відвідування Бучи і Бородянки в Київській області. Потім Александр Ван дер Беллен зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

Фото: facebook.com/odazakarpattya

Фото: facebook.com/odazakarpattya

Новини по темі: Австрія Новини Ужгорода