Завантажити ще

У Міноборони розпочали перевірки через підозри екс-чиновникам

У Міноборони розпочали перевірки через підозри екс-чиновникам

Міністерство оборони розпочало службові перевірки після того, як колишнім чиновникам оборонного відомства силовики повідомили про підозру у справі про закупівлю для армії. Про це повідомляє прес-служба відомства.

- У системі Міноборони сповідається нульова толерантність до корупції та кожна інформація про можливі її прояви ретельно перевіряється. У разі підтвердження фактів уповноважені органи дають правову оцінку, а Міністр оборони України здійснює відповідне реагування та приймає необхідні кадрові рішення, - заявили в Міноборони.

У заяві йдеться, що Міністерство оборони демонструє відкритість та прозорість у своїй діяльності та всіляко сприяє правоохоронним органам у проведенні процесуальних заходів. Також у відомстві нагадали про звільнення в.о. директора департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони, а також звільнення з посади заступника міністра оборони.

Йдеться про скандал, який нашумів навколо Міноборони через закупівлю продуктів для військових за завищеними цінами. Тоді журналісти оприлюднили контракти, за якими нібито відомство здійснює закупівлю для ЗСУ. У них вартість товарів завищена у два-три рази. Після скандалу заступник міністра оборони В'ячеслав Шаповалов, який відповідає за тилове забезпечення української армії, пішов у відставку.