Завантажити ще

ФБР знову нагрянуло з обшуком до будинку Джо Байдена

ФБР знову нагрянуло з обшуком до будинку Джо Байдена
Фото: REUTERS

Співробітники Федерального бюро розслідувань провели обшук у резиденції президента Сполучених Штатів Джо Байдена, розташованої в Регобот Біч у штаті Делавер. Слідчі дії силовиків пов'язані зі справою щодо документів з грифом "таємно", які опинилися в недозволеному місці. Про це повідомив адвокат американського лідера Боб Бауер, передає "CBS News".

- Сьогодні, за повної підтримки та сприяння президента, Міністерство юстиції проводить плановий обшук у його будинку. Згідно зі стандартними процедурами Мін'юсту, на користь операційної безпеки та чесноти, цю роботу планували робити без завчасних публічних анонсів, і ми погодилися співпрацювати, - заявив Бауер.

Також адвокат Байдена запевнив журналістів, що юридична команда президента США має намір і надалі сприяти Мін'юсту у цьому процесі.

- Сьогоднішній пошук - це ще один крок у ретельному та своєчасному процесі Міністерства юстиції, який ми продовжуватимемо повністю підтримувати та полегшувати. У нас буде додаткова інформація щодо завершення сьогоднішнього пошуку, - наголосив він.

Про те, що у будинку президента США Джо Байдена ФБР знайшла документи з грифом "таємно" повідомили у Білому домі на початку січня. Наприкінці місяця стало відомо, що під час обшуку у резиденції американського лідера у Вілмінгтоні виявили ще одну партію подібних документів. Розслідування у справі триває, але подробиць про знайдені документи спецслужба США не розкриває.

Новини по темі: Джо Байден Новини США обшук