26 березня
Завантажити ще

Президент заявив, що поточний тиждень стане для України "євроінтеграційним"

Президент заявив, що поточний тиждень стане для України
Фото: President.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський анонсував цього тижня "хороші новини" для України, пов'язані з євроінтеграційними процесами. Про це він повідомив у своєму традиційному вечірньому зверненні.

- Фіналізуємо нашу підготовку до саміту Україна – ЄС, який запланований на цей тиждень. Загалом тиждень має бути повною мірою цього слова євроінтеграційним. Ми очікуємо новин для України. Очікуємо рішень наших партнерів у Євросоюзі, які будуть відповідати досягнутому рівню взаємодії між нашими інституціями та ЄС і нашому прогресу. Прогресу, який очевидно є – навіть попри повномасштабну війну, - сказав він.

Як зазначив голова держави, Київ зараз готує пропозиції для переговорів із представниками ЄС. Також ведуться роботи із запровадження нових реформ в Україні.

- І дуже важливо – готуємо нові реформи в Україні. Реформи, які в багатьох аспектах змінять соціально-правову та політичну реальності – зроблять їх людянішими прозорішим та ефективнішими. Але й ці деталі – згодом, за результатами відповідних зустрічей, – наголосив Зеленський.

Саміт Україна-ЄС пройде у Києві у п'ятницю, 3 лютого. За словами посла ЄС в Україні Матті Маасікаса, на ньому обговорюватимуться військова ситуація, мирний план президента Володимира Зеленського та підтримка України з боку партнерів. Також у Брюсселі планують торкнутися теми прогресу України у роботі над рекомендаціями ЄС, пов'язаними з наданням статусу кандидата на вступ до Євросоюзу.