26 березня
Завантажити ще

Володимир Зеленський став "Людиною року" за версією польського журналу Wprost

Володимир Зеленський став
Фото: KP.UA

Президент України Володимир Зеленський визнаний "Людиною року" за версією польського видання Wprost. Про це повідомляє сайт журналу.

– За боротьбу від імені цивілізованого світу за вільну Європу. За велику віру, коли в інших її не було. За стійкість, коли пророкували поразку. Для надії, коли вони вагалися. І насамперед за перемогу України, яка просто зобов'язана прийти, – йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, цього року звання "Людина" року було вручено трьом лауреатам. Крім Зеленського, таким званням удостоїли державного секретаря Сполучених Штатів Ентоні Блінкена та міністра оборони Польщі Маріуша Блащака.

Організатори премії заявили, що російське вторгнення в Україну поставило і Польщу, і всю Європу в найважчий момент у їхній новітній історії, а безпека Польщі стала головною метою. У зв'язку з цим було прийнято рішення вручити нагороду трьом особам, які зробили найбільший внесок у зміцнення безпеки в регіоні.

Премія "Людина року" Wprost є однією із найстаріших нагород у польських ЗМІ - вперше її вручили у 1991 році. Нагорода щорічно вручається людям, які найбільше вплинули на економічну, соціальну та політичну реальність минулого року.