Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
19 квiтня
Завантажити ще

В Україні спростять проходження військово-лікарської комісії для поранених військових

Українська влада розробила план із цифровізації військово-лікарської комісії для поранених військовослужбовців. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму фейсбуці.

- Щохвилини військові ризикують життям, захищаючи Україну. Завдання держави – мінімізувати бюрократію в армії. Тому плануємо реформувати процеси військово-лікарської комісії, – повідомив Федоров.

Як зазначив міністр, військовому, який зараз отримав поранення, необхідно пройти низку інстанцій для отримання експертного висновку комісії про його стан.

– Наприклад, військового поранили під Бахмутом. Евакуювали до київського шпиталю на реабілітацію. Після лікування бійцю потрібно повертатися до своєї частини, щоб отримати паперовий напрямок на ВЛК. Потім зібрати купу документів, необхідних для проходження ВЛК, яка може бути в іншому місті. І такий "квест" треба проходити, навіть якщо військовому ампутували руку чи ногу, - пояснив голова Мінцифри.

За його словами, розроблений Міністерствами план передбачає електронний документообіг, який скоротить черги. Федоров упевнений, що автоматизація процесів зменшить навантаження на поранених бійців.