Завантажити ще

Данія приєдналася до зернової ініціативи "Grain from Ukraine"

Данія приєдналася до зернової ініціативи
Фото: President.gov.ua

Данія підтримала українську зернову ініціативу "Grain from Ukraine". Про це заявив президент Володимир Зеленський за підсумками спільного візиту до Одеси з прем'єр-міністром Данії Метт Фредеріксен.

- Данія підтримала нашу Чорноморську експортну ініціативу та приєдналася до програми «Зерно з України» – Grain from Ukraine. "Той факт, що ми маємо суттєвий прогрес щодо продовольчої безпеки, доводить, що ми можемо досягти прогресу і в інших пунктах нашої формули світу", - заявив Зеленський.

За його словами, сторони також обговорили конкретну участь Данії у реалізації пунктів формули світу та скоординували подальші дії щодо посилення санкцій проти РФ,

- Подякував Данії за надану оборонну підтримку, за суттєве посилення нашої артилерії, за готовність приєднатися до танкової коаліції. Обговорили сьогодні, що ми ще можемо зробити, щоби посилити українських воїнів. Також координуємо наші дії, щоб посилити санкції проти Росії, - наголосив він.

Також президент у розмові з прем'єр-міністром Данії закликав Копенгаген приєднатися до захисту спортивних структур та міжнародного олімпійського руху на тлі спроб МОК допустити російських спортсменів до міжнародних змагань.