4 червня
Завантажити ще

Подоляк про нічні вибухи в Ірані: Україна ж попереджала

Подоляк про нічні вибухи в Ірані: Україна ж попереджала

Радник Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував вибухи на стратегічних об'єктах Ірану. Він заявив, що "війна виставляє жорсткі рахунки авторам та співучасникам". Відповідний пост опубліковано в його Твіттері.

- Логіка війни невблаганна та вбивча. І виставляє жорсткі рахунки авторам та співучасникам, – написав Подоляк.

Як зазначив радник ОП, вибухи в Ірані пролунали на підприємствах, які виробляють дрони та ракети, а також на нафтопереробних об'єктах. Подоляк наголосив, що раніше Україна "попереджала" про можливі наслідки.

- Паніка у Росії: нескінченна мобілізація, ПРО у Москві, окопи з відривом 1000 км, підготовка бомбосховищ. Вибухова ніч в Ірані: дронові та ракетні виробництва, нафтопереробка. Україна ж попереджала, - йдеться у повідомленні.

У ніч проти 29 січня в Ірані на найбільших підприємствах пролунали потужні вибухи, внаслідок чого на об'єктах виникли пожежі. За даними іранських ЗМІ, вибухи зафіксовані як мінімум на чотирьох об'єктах - на оборонному підприємстві у місті Ісфахан, у місті Хой, на нафтохімічному заводі у місті Азершехр та у місті Кередж. У Міноборони Ірану заявили про атаку безпілотниками, а Вища рада національної безпеки країни скликала надзвичайне засідання.

Новини по темі: Вибух Іран Михайло Подоляк