1 квiтня
Завантажити ще

Зеленський: Україна ввела санкції проти причетних до перевезення російських окупантів та техніки

Зеленський: Україна ввела санкції проти причетних до перевезення російських окупантів та техніки
Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти 185 юридичних та фізичних осіб, яких Росія використовує для перевезення залізницею особового складу та військової техніки. Про це Зеленський сказав у вечірньому зверненні.

- Сьогодні я підписав указ про введення в дію рішення РНБО про санкції проти юридичних та фізичних осіб, яких використовує держава-агресор, щоб перевозити залізницею військову техніку та солдатів. Йдеться про 185 компаній та осіб. Їхні активи в Україні блокуються, наявне майно використовуватиметься для нашої оборони. Ми працюватимемо над тим, щоб аналогічне блокування було застосовано й іншими країнами, – повідомив глава держави.

Президент подякував усім, хто допомагає посилювати санкції проти Росії, а також розслідувачів, які викривають "шляхи, які використовує держава-терорист, намагаючись обійти санкції".

Обмеження запроваджуються на 10 років. В опублікованому на сайті президента списку санкцій 3 фізичні особи та 182 - юридичних. До списку, зокрема, потрапили такі підприємства: "Білоруський", "Уралкалій", "Гомельський хімічний завод", державне об'єднання "Білоруська залізниця", "Рузаївський завод хімічного машинобудування", "Газпромбанк Лізинг", "Московський коксогаз". Обмеження запроваджуються на 10 років.