Завантажити ще

Італія та Франція закуплять для України 700 зенітних ракет для ППО

Італія та Франція закуплять для України 700 зенітних ракет для ППО
Фото: twitter.com/GuidoCrosetto

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню провів у Римі зустріч із італійським колегою Гвідо Крозетто, під час якої домовилися придбати для України 700 зенітних ракет для систем протиповітряної оборони SAMP-T. Про це повідомляє французьке видання " l'Opinion".

– Міністри домовилися закупити для України 700 зенітних ракет Aster-30 на суму близько 2 мільярдів євро, – йдеться у повідомленні.

Сам Лекорню написав у своєму Твіттері, що обговорив з італійським міністром низку питань, серед яких – продовження підтримки України.

"Сьогодні у Римі ми погодили спільний намір продовжувати підтримувати Україну, захищати Середземне море від нових загроз і збільшувати наші спільні виробничі потужності, зокрема у сфері протиповітряної оборони, - повідомив голова французького Міноборони.

Напередодні Нижня палата парламенту Італії схвалила декрет уряду щодо постачання Україні військової допомоги до кінця 2023 року. До нового пакету допомоги увійдуть керовані ракети Aspide. За даними ЗМІ, йдеться про постачання чотирьох повних комплексів, кожен із яких буде оснащений 18 ракетами радіусом дії 20 км.