20 червня
Завантажити ще

Мустафа Найєм очолив Агентство відновлення та розвитку інфраструктури

Мустафа Найєм очолив Агентство відновлення та розвитку інфраструктури

Кабінет міністрів призначив на посаду голови Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафу Найєма. Про це повідомив у своєму фейсбуці міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

- Головою новоствореного Агентства відновлення та інфраструктурного розвитку призначено Мустафу Найєма. Рішенням уряду він переходить до Агентства з посади заступника міністра і фактично очолить один із найважливіших напрямів роботи, - повідомив Кубраков.

За його словами, Агентство відновлення продовжить роботу в рамках стратегічного плану післявоєнної реконструкції, а перед Найємом уряд поставив низку важливих завдань.

– Ключові завдання, які ставлять перед головою Агентства: запуск фактичної роботи з першими об'єктами відновлення, відпрацювання механізму взаємодії з донорами – урядами країн, міжнародними фінансовими інститутами, неурядовими організаціями, а також координація запитів від регіонів щодо пріоритетних проєктів відновлення, – йдеться у повідомленні.

Як зазначив міністр, у найближчі два місяці в системі Агентства запрацює Антикорупційний офіс у центрі та регіонах, оскільки прозорість та підзвітність процесів відновлення є одним із головних питань громадськості. Також Кубраков запевнив, що відомство готове до співпраці з представниками громадськості у питаннях протидії корупції та впровадженню сучасних стандартів та процедур у процесі управління проєктами.

ДОВІДКА

Українському політику, журналісту та народному депутату України VIII скликання Мустафі Найєму – 41 рік. Він є співзасновником проєкту "Громадське телебачення", працював редактором в "Українській правді" та був учасником журналістського руху "Стоп цензурі!". У 2019 році Найєм обійняв посаду заступника генерального директора державного концерну "Укроборонпром", але у квітні 2021 року залишив цю посаду. У серпні того ж року він став заступником міністра інфраструктури України.

Новини по темі: Мустафа Найєм Кабмін