Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Володимир Зеленський: Найскладніша ситуація з електропостачанням зараз у 6 областях

Володимир Зеленський: Найскладніша ситуація з електропостачанням зараз у 6 областях

Після масованої атаки на Україну у більшості регіонів України спостерігається обмеження електропостачання. Найскладніша важка ситуація зараз склалася у шести областях нашої країни. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

- Провів сьогодні оперативні наради щодо ситуації в енергетиці – про наявні дефіцити та відновлення після ударів терористів. Ремонтні бригади працюють у всіх точках, де були влучення. В даний час обмеження постачання електрики є у більшості наших регіонів. Найскладніша ситуація – на Одещині, Львівщині, Вінницькій, Київській, Сумській та Полтавській областях, - сказав президент.

За його словами, українські енергетики та комунальники роблять все необхідне, відновити генерацію та технічні можливості електропостачання. Голова держави подякував фахівцям, які задіяні до стабілізації української енергосистеми. Також він висловив подяку країнам, які допомагають Україні енергетичним обладнанням та всім, хто підтримує нашу країну через програму United24 чи інші інструменти.