Завантажити ще

Зеленський: Будь-який виїзд нардепів за кордон має відповідати рішенню РНБО

Зеленський: Будь-який виїзд нардепів за кордон має відповідати рішенню РНБО
Фото: .president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський відреагував на скандал навколо народного депутата Миколи Тищенка через поїздку до Таїланду. Голова держави нагадав, що будь-які подорожі чиновників та політиків допускаються лише згідно з рішенням Ради національної безпеки та оборони. Про це йшлося у його вечірньому зверненні.

- Будь-який виїзд за кордон державних чиновників, народних депутатів, представників місцевої влади та інших осіб, уповноважених на здійснення функцій держави чи місцевого самоврядування, будь-який їхній виїзд за кордон має бути згідно з відповідним рішенням РНБО, яке ви всі бачили, - заявив президент.

Як зазначив Зеленський, інших виїздів за кордон посадових осіб чи депутатів у воєнний час не буде. Президент вважає нововведення справедливими.

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко виїхав із України - політик відвідав Таїланд. Колеги депутата заявили, що звільнили його з посади заступника голови фракції, а найближчим часом розглянуть питання про виключення Тищенка з фракції та партії. Тим часом речник Ради Руслан Стефанчук заявив, що не пописував розпорядження на відрядження Тищенка до Таїланду.

У Держприкордонслужбі повідомили, що нардеп виїхав з країни на законних підставах, оскільки РНБО доручила Кабміну розробити в п'ятиденний термін нового порядку перетину кордону посадовими особами. Як зазначили у відомстві, рішення про заборону на виїзд чиновникам РНБО ухвалило 23 січня.