Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

"Слуги народу" "злили" переписку із чату фракції з обуреннями Тищенка: Титанічно працюю

Видання "Українська правда" оприлюднило листування нібито з робочого чату "Слуги народу". У ньому народний депутат Микола Тищенко обурився на реакцію своїх колег на його поїздку до Таїланду.

В опублікованих скріншотах Тищенко стверджує, що поїхав "титанічно" працювати і ні на яке море ходити не збирався. Також він наголосив, що керівництво фракції було в курсі його поїздки і не заперечувало.

- Яке море??!! Я тут сам без родини! Проїздом на пару днів, це піз..ц, знаєте... Я провів і проводжу титанічну роботу. Був уже у різних країнах. У Таї взагалі немає посла... Люди звернулися, я не відмовив... Давиде Арахамія, ти ж в курсі всіх моїх пересувань, я нічого не приховую, працюю в рамках групи дружби В'єтнам і з послами їздимо азіатським регіоном. Зустрівся із представниками королівської родини. Ви самі поставили завдання всім депам пахати 24/7… - йдеться у повідомленнях нардепа.

Тим часом спікер парламенту Руслан Стефанчук заявив у своєму фейсбуці, що не підписував жодних розпоряджень на відрядження до Таїланду.

- Миколу Тищенка нікуди за кордон не відряджав. Відповідно і розпорядження на відрядження до Таїланду я, як голова Верховної Ради України, не підписував, - повідомив Стефанчук.

У Держприкордонслужбі також відреагували на скандал із Тищенком. У відомстві запевнили, що нардеп виїхав з України на законних підставах - згідно з правилами перетину кордону, які діють на сьогодні.

- Зміни до рішення РНБО уряд має розробити протягом 5 днів. А зараз пропуск громадян через кордон здійснюється виключно в рамках норм законодавства України, які регламентують Правила перетину кордону та діють на момент перетину кордону особою, – повідомили у пресцентрі Держприкордонслужби у коментарі "Укрінформу".

У прикордонному відомстві нагадали, що рішення про заборону на виїзд чиновникам РНБО ухвалив 23 січня. Тоді ж відповідний указ було підписано президентом Володимиром Зеленським. Документ передбачає розробку Кабміном нового порядку перетину кордону посадовими особами у п'ятиденний термін, який ще не завершився.

ПРО ЩО ЙДЕТЬСЯ?

Скандал довкола Миколи Тищенка разгорнувся через його поїздку до Таїланду, де він зустрівся з українцями. Нардепа звільнили з посади заступника голови фракції "Слуга народу". Також однопартійці ініціювали його виключення зі складу фракції та партії. Це питання буде розглянуте на терміновому засіданні фракції.