4 червня
Завантажити ще

Тищенка виключили із партії «Слуга народу» після скандалу з Таїландом (оновлено)

Тищенка виключили із партії «Слуга народу» після скандалу з Таїландом (оновлено)

Миколу Тищенка виключили зі складу партії "Слуга народу" та звільнили з посади заступника голови фракції після скандалу довкола організації зустрічі з українцями у Таїланді. Про це повідомили голова партії Олена Шуляк, голова фракції Давид Арахамія та речниця Юлія Палійчук.

- Керуючись положеннями п. 9.1.22 статті 9 статуту партії «Слуга народу», ухвалила рішення про виключення народного депутата Миколи Тищенка з партії, - написала Шуляк.

- Миколу Тищенка звільнено з посади заступника голови фракції «Слуга народу». Засідання фракції відбудеться найближчим часом, - написала Палійчук.

Арахамія додав, що питання виключення Тищенка зі складу фракції розглянуть на терміновому засіданні. 

- Бачу, що не всі розуміють, чим мають займатися народні депутати під час війни. Тому готуємо ряд кадрових рішень... Впевнений, нікому не потрібно пояснювати, за що. Сподіваюся, після цього до всіх остаточно дійде, у чому полягає робота депутата воюючої країни, - написав Арахамія.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що він не підписував розпорядження на відрядження Тищенка до Таїланду.

26 січня на сайті та у соцмережах посольства України в Таїланді з'явилося запрошення  на зустріч з Миколою Тищенком "для обговорення питань покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд". Зустріч мала відбутися 27 січня у готелі Novotel у Бангкоку.

23 січня президент Володимир Зеленський підписав закон про заборону виїзду за кордон чиновників та нардепів на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою.