Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський підписав указ про заборону виїзду за кордон чиновникам та нардепам

Зеленський підписав указ про заборону виїзду за кордон чиновникам та нардепам

Президент Володимир Зеленський підписав указ про набуття чинності рішення Ради національної безпеки та оборони про заборону на виїзд з України чиновників, народних депутатів та правоохоронців. Про це голова держави повідомив у своєму зверненні до українців.

– Підписав сьогодні кілька важливих указів. Є принципове рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон. Це стосується всіх посадовців центральної влади, різних інших рівнів місцевої влади. Це стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх, хто має працювати на державу та в державі, - заявив Зеленський.

Як зазначив президент, уряд упродовж п'яти днів має розробити відповідний порядок перетину кордону посадовими особами.

- Хочуть відпочивати зараз – відпочиватимуть поза державною службою. За кордон їздити на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться. У п'ятиденний термін Кабмін має розробити такий порядок перетину кордону посадовими особами, щоб підставою могло бути лише реальне службове відрядження, - наголосив він.

Про те, що в Україні планують заборонити чиновникам та нардепам залишати межі країни, на початку лютого анонсував глава "Слуги народу" Давид Арахамія. За його словами, президент Володимир Зеленський нібито порівняв втечу з України у ці нелегкі часи із фактичною державною зрадою. Тоді нардеп повідомив, що відповідний законопроект буде внесено на розгляд Верховної Ради.