Завантажити ще

На Донбасі бої стали інтенсивнішими - росіяни намагаються прорвати оборону ЗСУ

На Донбасі бої стали інтенсивнішими - росіяни намагаються прорвати оборону ЗСУ
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На Донбасі тривають тяжкі бої. Там російська армія посилює тиск на Бахмутському та Вугледарському напрямках. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр у своєму Телеграм-каналі.

- Противник кидає у бій значну кількість особового складу, озброєння та військової техніки, намагаючись прорвати нашу оборону, зазнає значних втрат, але не відмовляється від своїх планів. Інтенсивність боїв зростає, – повідомила чиновниця.

Як зазначила заступник міністра, зараз на східному фронті росіяни мають переваги у кількості солдатів та озброєння. Водночас українські захисники перевершують їх у професіоналізмі військового командування та мужності воїнів.

Напередодні у Генштабі ЗСУ заявили, що ситуація на Донбасі залишається важкою. За даними відомства, російські війська намагаються штурмувати Вугледар, але ситуація там контрольована ЗСУ. Наші захисники продовжують боронити місто. Тяжка ситуація склалася і в Бахмуті, але питання про вихід українських військових із цього населеного пункту не стоїть.