25 березня
Завантажити ще

Телеведучій Діані Панченко повідомили про підозру у виправданні російської агресії

Телеведучій Діані Панченко повідомили про підозру у виправданні російської агресії
Фото: facebook.com/Диана Панченко

Телеведучій Діані Панченко повідомили про підозру у виправданні російської агресії. Про це 24 січня сповістила Служба безпеки України.

- … слідчі Служби безпеки повідомили Діані Панченко про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виготовлення та поширення, в тому числі повторно та з використанням засобів масової інформації матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії Російської Федерації проти України), - йдеться у телеграм-каналі відомства.

У СБУ заявили, що колишня ведуча телеканалів Віктора Медведчука підтримала окупацію Маріуполя. За даними служби, Панченко виїхала до тимчасово окупованого Донецька.

15 січня президент Володимир Зеленський ввів у дію санкції РНБО щодо 198 фізичних осіб, переважно медіаперсон з громадянством Росії. У списку також є громадянка України Діана Панченко.

4 січня нардеп Ярослав Юрчишин повідомив, що СБУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні проти Панченко. У грудні він подав депутатське звернення до СБУ через її фільм про Маріуполь.

Діана Панченко - колишня ведуча телеканалів NewsOne, «Перший незалежний» та UkrLive. 30 грудня вона заявила на своєму YouTube-каналі, що поїхала з Києва тільки у серпні 2022 року. У грудні Панченко опублікувала відео з окупованих Донецька та Маріуполя, а також записала розмову з полоненими українськими військовослужбовцями Сергієм Мироненком та бійцем полку "Азов" Михайлом Швецом.