Завантажити ще

Кирило Тимошенко відмовився від службового авто через резонанс у мережі

Кирило Тимошенко відмовився від службового авто через резонанс у мережі
Фото: president.gov.ua

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко відмовився від службового автомобіля Chevrolet Tahoe, яке прибуло в Україну як гуманітарна допомога. Чиновник підкреслив, що використував його лише для службових поїздок і не приховував це. Проте через резонанас у мережі Тимошенко вирішив відмовитися від нього.

- Я більше не буду користуватися цією автівкою. Звернувся до ДУСу щодо передачі цього автомобіля в один із прифронтових регіонів, де він буде використовуватися в гуманітарних цілях. Проконтролюю, щоб авто передали найближчими днями, - зазначив Тимошенко у телеграмі.

Тимошенко за останні місяці проїхав на автомобілі близько 40 тисяч кілометрів. Машина перебувала на балансі Державного управління справами.

Також заступник голови Офісу президента сказав, що надалі буде розповідати про свою волонтерську діяльність. Він анонсував передачу на фронт трьох пікапів особисто від себе.

27 жовтня Bihus.info оприлюднило розслідування, що Тимошенко використовує як службовий автомобіль машину, яку американська компанія General Motors передала Україні для гуманітарних цілей.