Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

Кулеба попросив голів МЗС ЄС запровадити «нищівні санкції» проти РФ

Кулеба попросив голів МЗС ЄС запровадити «нищівні санкції» проти РФ
Фото: globsec.org

Країнам ЄС необхідно якомога швидше запровадити 10-й пакет санкцій проти Росії, а також посилити тиск на ворога. Як повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України, про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив під час звернення до голів МЗС ЄС.

- Я закликаю вас запровадити нищівні санкції проти російської індустрії ракет і безпілотників. Знищивши чи серйозно обмеживши здатність Росії виробляти нові ракети та безпілотники, ми вб’ємо їхню можливість створювати нові засоби терору. Ми також досягнемо довгострокової стратегічної мети стримування російського ракетного терору, - заявив Кулеба.

Він також закликав посилити санкційний тиск проти Росії, аби зупинити воєнні злочини ворога. При цьому наголосив, що жодні винятки або ж послаблення санкцій є неприпустимими. Кремль намагається усіляко обійти обмеження, у зв'язку з чим Росія має отримати жорстку відсіч.

Глава МЗС України також нагадав про заклик України знизити граничне обмеження на ціну нафти, оскільки актуальна ціна Urals вже нижча за 40 доларів США за барель.  Він закликав відключити більше російських банків від SWIFT, насамперед "Газпромбанк" і банк "Санкт-Петербург", які залучені до фінансування війни.

Кулеба окремо наголосив на важливості заборони доступу Росії до хмарних сервісів й операцій з криптовалютою. І торкнувся теми запровадження санкцій проти сфери атомної енергетики й "Росатому". Кулеба додав, що першим кроком можна запровадити персональні обмеження проти співробітників й посадовців, які залучені до окупації ЗАЕС.