Завантажити ще

Зеленський – про можливий наступ РФ: Може бути з будь-якого боку

Зеленський – про можливий наступ РФ: Може бути з будь-якого боку
Фото: president.gov.ua

РФ не полишає спроб захопити Україну. Саме тому можна очікувати, що вона, попри велику кількість втрат, може знову піти у наступ. І це може бути будь-який напрям, розповів президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю телеканалу ARD.

- Наступ може бути з будь-якого боку. Наступ може бути на півдні чи сході. Він (Путін. - Ред.) же ставив за мету вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей, - вважає український лідер.

На його думку, кремлівський диктатор продовжує відправляти на смерть тисячі росіян.

- Його діти не воюють, його діти не помирають, його діти не страждають. А де його діти й онуки? Може, вони на Донбасі? Підтримують там, як він каже, бідних людей, яких ображають? Чи вони на окупованих територіях стоять на сторожі порядку? Думаю, що ні. Ми їх не знайдемо з вами. І після війни, і далі. Ці люди будуть жити. Ціна цієї війни - це чужі жертви, не Путіна, - наголосив президент України.

Він додав, що західні танки не зможуть повністю вирішити питання російської агресії, але нададуть захисникам України додаткової мотивації.

- Коли проти нас російська армія, яка має тисячу танків, жодна країна рішенням, що вони дають 10 танків, 20, 50 не вирішує проблему. Вони роблять дуже важливу річ - вони мотивують наших воїнів боротися за їхні ж цінності. Бо показують, що весь світ із тобою, - розповів президент.

Він подякував за всю допомогу канцлеру Німеччини Олафу Шольцу та президенту Франку-Вальтеру Штайнмаєру, але наголосив, що хотів би отримати чітку відповідь щодо постачання танків Leopard-2.

- Я ціную все, що зробили Штайнмайєр, Шольц, бундестаг. Я хочу почути по-партнерськи - маю Leopard, щоб обслуговувати їх, давайте зробимо так і так. А якщо немає волі, не треба шукати причини. Треба сказати - ні, - заявив президент.

 Напередодні члени НАТО на зустрічі "Рамштайн" не досягли єдиного рішення щодо постачання танків Україні.