26 березня
Завантажити ще

Зеленський про звільнення Лозинського: Сигнал тим, хто порушує принцип справедливості

Зеленський про звільнення Лозинського: Сигнал тим, хто порушує принцип справедливості

Президент Володимир Зеленський виступив із традиційним зверненням до українців. У ньому він прокоментував рішення уряду про звільнення Василя Лозинського з посади заступника міністра, який попався на хабарі.

- Сьогодні Кабінет Міністрів України звільнив із посади заступника міністра, який був викритий співробітниками НАБУ. У правоохоронців є всі можливості, щоб провести розслідування й спрямувати це провадження до суду. І я хочу, щоб це було нашим сигналом усім, чиї дії або поведінка порушують принцип справедливості, – заявив президент.

У своєму зверненні голова держави зазначив, що найближчий тиждень стане "часом відповідних рішень". Подробиць Зеленський не розкрив, але натякнув, що йдеться про скандали, пов'язані з енергетикою та закупівлями, відносинами між центральною владою та регіонами, а також із закупівлями для військових.

- Звичайно, зараз основна увага – це питання оборони, це питання зовнішньої політики, це питання війни. Але це не означає, що я не бачу й не чую, що говорять у суспільстві на різних рівнях – як на центральному, так і в регіонах. І цей тиждень буде часом відповідних рішень. Вже підготовлені ці рішення. Я не хочу зараз анонсувати їх, але все це буде справедливо, - наголосив він.

Також президент згадав про просування українських служб у роботі щодо "людей, які заслуговують як мінімум на санкції за свою діяльність проти України, незалежності та українського народу". У цій сфері Володимир Зеленський також пообіцяв "кроки у відповідь".

- Я хочу, щоб це було зрозуміло: повернення до того, що було колись, до того, як звикли жити різні люди, наближені до державних інституцій, чи ті, хто все життя поклав на гонитву за кріслом... Повернення не буде, – попередив він.

Свою промову голова держави завершив, висловивши подяку експрем'єру Британії Борису Джонсону, який відвідав Україну в символічний для нашої країни день - День соборності. Президент зазначив, що політик опікується питаннями підтримки України у світі, питаннями захисту свободи. Також Зеленський подякував нинішньому голові британського уряду Ріші Сунаку за його потужні рішення та за його політику, яка робить вільний світ міцнішим.

Новини по темі: Володимир Зеленський