Завантажити ще

Кабмін звільнив заступника міністра Лозинського, спійманого на хабарі

Кабмін звільнив заступника міністра Лозинського, спійманого на хабарі
Фото: facebook.com/LvivskaODA/

Уряд ухвалив рішення про звільнення Василя Лозинського з посади заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. Про це повідомив у своєму Фейсбуці міністр інфраструктури та регіонального розвитку Олександр Кубраков.

– Сьогодні рішенням Кабінету міністрів звільнено Василя Лозинського з посади заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури, – повідомив Кубраков.

Пізніше на урядовому порталі з'явилося повідомлення про звільнення Лозинського. Як зазначили у відомстві, засідання Кабміну відбулося 22 січня з ініціативи прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

- Уряд ухвалив проект розпорядження про звільнення Лозинського Василя Мироновича з посади заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України відповідно до абзацу першого частини другої статті 9 ЗУ "Про центральні органи виконавчої влади", - зазначено у повідомленні.

Про затримання заступника міністра Василя Лозинського повідомили 21 січня в НАБУ. Силовики затримали чиновника під час отримання хабара у розмірі 400 тисяч доларів. За версією слідства, Лозинський отримав гроші за допомогу у укладанні контрактів на закупівлю генераторів. У НАБУ наголосили, що викрили злочинне угруповання з розкрадання бюджетних коштів, членом якого був Лозинський.

ДОВІДКА

Василь Лозинський у листопаді 2022 року був призначений Кабміном на посаду першого заступника міністра розвитку громад та територій. На початку грудня того ж року уряд об'єднав Міністерства інфраструктури та розвитку громад та територій. Об'єднане Міністерство очолив Олександр Кубраков, а Лозинського призначили його заступником.