Завантажити ще

Керівництво Міноборони викликали до Ради через скандал із держзакупівлями

Керівництво Міноборони викликали до Ради через скандал із держзакупівлями
Фото: facebook.com/verkhovna.rada.ukraine

Верховна Рада викликала керівництво Міністерства оборони на засідання парламентського комітету з питань нацбезпеки через скандал навколо завищених цін при держзакупівлях. Про це повідомила нардеп Мар'яна Безугла.

- Викликаємо керівництво Міністерства оборони України на Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, – написала вона. У коментарях парламентарій уточнила, що засідання Комітету відбудеться найближчим часом.

За її словами, зустріч пройде у закритому режимі. Але Безугла пообіцяла повідомити громадськість про результати цього засідання.

Раніше низка українських ЗМІ оприлюднила дані про контракти Міністерства оборони щодо закупівлі продуктів для ЗСУ. Вони стверджували, що чиновники закупили продукти дорожчі за роздрібні ціни в столичних супермаркетах. ЗМІ посилалися на розслідування засновника проекту "Наші гроші" Юрія Ніколова на основі копії угоди вартістю 13,16 мільярда гривень, укладеної 23 грудня Міністерством оборони на послуги організації харчування у 2023 році військових частин, дислокованих у Полтавській, Сумській, Київській, Житомирській, Чернігівській та Черкаській областях.