23 вересня
Завантажити ще

Генсек НАТО анонсував більш важку зброю для України в найближчому майбутньому

Генсек НАТО анонсував більш важку зброю для України в найближчому майбутньому

Україна отримає від західних країн важку зброю вже найближчим часом. Про це заявив генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Йєнс Столтенберг, пише "Європейська правда".

– Нещодавні обіцянки щодо надання важкої бойової техніки важливі – і я чекаю більшого у найближчому майбутньому, – заявив Столтенберг.

За його словами, зараз війна Росії проти України перебуває на фазі, що вирішується, а для перемоги Києву необхідно надати необхідне озброєння.

- Ми перебуваємо у вирішальній фазі війни. Тому важливо, щоб ми надали Україні зброю, потрібну для перемоги, - зазначив генсек НАТО.

Ця заява прозвучала від генсека НАТО на тлі запланованого засідання Контактної групи з оборони України, яка координує постачання зброї Києву. Зустріч пройде наступного тижня на авіабазі Рамштайн у Німеччині.

Напередодні Польща та Франція оголосили про передачу Україні бойових танків Leopard. Також Великобританія вперше підтвердила, що передасть Києву бойові танки Challenger 2. За словами глави МЗС Дмитра Кулеби, про готовність надати Україні танки заявили п'ять країн, але всі вони чекають на згоду від Німеччини.