29 березня
Завантажити ще

Кулеба закликав країни Євросоюзу та G7 "вбити" ракетно-безпілотну індустрію Росії

Кулеба закликав країни Євросоюзу та G7
Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Глава МЗС Дмитро Кулеба після масованої повітряної атаки РФ по Україні 14 січня закликав "Групу семи" та Євросоюз запровадити запропоновані Україною санкції проти ракетно-безпілотної індустрії Росії. Про це він написав у соцмережі.

– Кожен шквал ракет ще більше виснажує російські запаси. Однак вони досі здатні виробляти нові. Ми можемо і повинні вбити їхню ракетну та безпілотну індустрію масованим санкційним ударом! Закликаю G7 та ЄС невідкладно запровадити відповідні санкції, запропоновані Україною, - зазначив Кулеба.

На обстріл українських міст відреагували і у Сполучених Штатах. Посол США в Україні Бріджіт Брінк назвала ракетну атаку ознакою стратегічного провалу РФ. Після ранкових обстрілів посол написала, що РФ продовжує бомбардувати міста та громадянську інфраструктуру через те, що зазнає величезних втрат на полі бою. Після другої атаки Брінк запевнила, що західні партнери нададуть Україні допомогу у боротьбі з агресором.

- Росія продовжує нападати на міста та населення України. Саме тому ми віддаємо пріоритет підтримці українських фахівців ППО, - сказала посол США в Україні. Вона наголосила, що західні партнери продовжать надавати Україні все, що необхідно для боротьби як на полі бою, так і по всій країні.