Завантажити ще

У Туреччині пройшов третій раунд переговорів омбудсменів України та РФ

У Туреччині пройшов третій раунд переговорів омбудсменів України та РФ
Фото: t.me/dmytro_lubinetzs

У турецькій Анкарі відбулася третя двостороння зустріч уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубинця із російським омбудсменом Тетяною Москальковою. Про це український омбудсмен повідомив у своєму Телеграм-каналі.

- Третій раунд переговорів із уповноваженим з прав людини РФ Тетяною Москальковою – відбувся! Обговорили широке коло питань, пов'язаних насамперед із захистом цивільних осіб. Слідкуйте за подробицями, які будуть згодом!, – повідомив Лубинець.

Про чергову зустріч, що відбулася, написала і уповноважений з прав людини РФ. У своєму Телеграм-каналі Тетяна Москалькова повідомила, що сторони підбили підсумки роботи щодо взаємного надання допомоги цивільним особам, у тому числі щодо встановлення місцезнаходження та возз'єднання сімей.

Перша зустріч Лубинця та Москалькової пройшла у Туреччині 11 січня. Тоді сторони обговорили "широкий спектр гуманітарних проблем та кейсів". Друга зустріч омбудсменів відбулася за участю турецького колеги Шерефа Малкоча та голови парламенту Туреччини Мустафи Шентопа – учасники переговорів обмінялися списками для допомоги по відновленню документів, необхідних для отримання пенсії.