Завантажити ще

Україна та РФ обмінялися полоненими: додому повернулися 50 захисників Маріуполя, Бахмута та ЧАЕС

Україна та РФ обмінялися полоненими: додому повернулися 50 захисників Маріуполя, Бахмута та ЧАЕС
Фото: t.me/ermaka2022

Під час чергового обміну полоненими Україна повернула додому із російського полону 50 захисників. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі.

- Ще один вдалий обмін полоненими. Ми повернули додому 50 наших воїнів. Це хлопці з ЗСУ, ТРО, НГУ, ДПСУ, ВМС, а також ССО. 33 офіцери та 17 рядових та сержантів, - написав Єрмак.

Як зазначив голова ОП, серед звільнених – військові, які потрапили до російського полону на Чорнобильській АЕС. Також серед наших воїнів, що повернулися, є захисники Маріуполя.

- Повертаємо людей, які потрапили в полон на Чорнобильській АЕС, а також захисників Маріуполя, хлопців із Донецького напрямку з-під Бахмута, а також із Київщини, Чернігівщини, Херсонщини та інших регіонів, де тривали бої. Це не останній обмін. Наше завдання – повернути всіх наших людей і ми його виконаємо, - наголосив він.

Востаннє Україна та Росія провели обмін полоненими напередодні Нового року – 31 грудня. Тоді наша країна повернула із російського полону 1140 українських бійців. Серед них – 22 офіцери та 118 сержантів та солдатів, у тому числі – 8 жінок.