23 вересня
Завантажити ще

ОК "Південь": Росія ще не закінчила підготовку до нових масованих атак

ОК
Фото: youtube.com/Media Center Ukraine

Росіяни вивели у Чорне море корабельне угруповання з двох одиниць, однак без ракетоносіїв. Це може свідчити про те, що підготовки до нових масованих атак по Україні не завершені. Про це в ефірі Суспільного заявила керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони “Південь” Наталія Гуменюк.

- Це демонстрація присутності, сили, але поки що немає ракетоносіїв, оскільки і погода не сприяє - похолодало і трохи штормить, - розповіла вона.

Росія ймовірно не завдає нових атак, оскільки потребує паузи: щоб провести аналіз своїх наявних сил та потужностей і спланувати подальші дії, зокрема, можливо, змінити тактику.

- Через нестачу ракет вони можуть застосовувати комбіновані атаки, коли використовуються і ракети повітряного базування, і морського базування, і “шахеди”. Їх нервує якість роботи нашої ППО. А вони намагаються влучити і в об’єкти критичної інфраструктури. Їхня тактика позбавлення нас благ цивілізації залишається в їхніх планах, - додала Гуменюк.

Вдень 31 грудня та в ніч на 1 січня Росія кількома хвилями обстріляла міста України, у тому числі столицю країни Київ. Для обстрілів РФ застосувала крилаті й балістичні ракети, а також іранські дрони.